Apie mus

Prekeszenklas.lt - tai lietuviškas naujienų portalas, skirtas rinkodaros ir reklamos naujienoms iš Lietuvos bei pasaulio. Portalo tikslas – populiarinti prekės ženklus kaip rinkodaros priemonę Lietuvoje bei supažindinti tikslinę auditoriją su pasaulinėmis reklamos bei rinkodaros tendencijomis.  Mūsų tikslinė auditorija, tai verslininkai, vadovai ir vadybininkai, studentai bei visi besidomintis rinkodara, pardavimais, prekių ženklais ir reklamos kampanijomis.

Ši svetainė pateiks ne tik naujienas, bet ir įžvalgas bei naudingus patarimus vartotojams, kasdien besirenkantiems iš tūkstančių skirtingų prekės ženklų. Karjeros skiltyje, kuri skirta darbo rinkos tendencijų bei darbo paieškos aktualijomis, galėsite rasti naudingų patarimų ieškant darbo, aplikuojant ar ruošiantis darbo interviu.

Verslininkai, vadovai bei vadybininkai mūsų svetainėje galės susipažinti su pastarosiomis Lietuvos bei pasaulio įmonių reklamos kampanijomis, rinkodaros triukais bei strateginiais veiksmais. Svetainė taip pat pateiks naudingų patarimų bei įžvalgų visiems kuriantiems ar tiesiog prisidedantiems prie reklamos kampanijų kūrimo bei tobulinimo. Studentams prekeszenklas.lt tai puiki vieta ieškoti rinkodaros bei reklamos kampanijų pavyzdžių, plėsti savo akiratį bei, žinoma, semtis šviežių rinkodaros naujienų bei žinių lietuvių kalba.

Prekeszenklas.lt svetainėje taip pat galėsite rasti reklamų galeriją, kurioje talpinsime daugelį naujų ar senų, bet gerų reklamų, kurios pastaruoju metu sulaukia didelio dėmesio bei diskusijų arba tiesiog kelia susižavėjimą.

Tikimės, jog čia rasite tai, ko ieškote. O jei nerasite, tai rašykite mums savo pageidavimus, pastabas ar pastebėjimus į info@prekeszenklas.lt, nes tik Jūs mums galite padėti tobulėti.

footer linija